AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
maszty flagowe
Pendrive reklamowe

Firma

   Istniejemy już od 2009 roku. Od początku istnienia firmy staramy  się aby zespół Reklamatic tworzyła grupa ludzi kreatywnych i kompetentnych. Specjalizujemy sie w druku flag oraz kompleksowo zajmujemy się tematem masztów flagowych.  Bierzemy czynny udział w kreowaniu przestrzeni publicznej. Ponadto można u nas wyprodukować każdy inny nośnik reklamowy od wizytówek, przez bannery, rollupy kończąc na wydrukach wielkoformatowych.  Jako producent flag i oficjalny dystrybutor masztów flagowych  od lat jesteśmy wsparciem dla innych Agencji Reklamowych oraz firm z branży reklamowej,  które to serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie  doradzamy, projektujemy nie tylko flagi reklamowe, ale również realizujemy najbardziej nietypowe zlecenia.  Pracujemy by spełniać marzenia  te małe i te wielkie. 

NASZA HISTORIA

Agencja Reklamowa REKLAMATIC zaczęła swoją działalność w roku 2009 jako przedstawiciel i oficjalny dystrybutor masztów flagowych firmy ALUMAST. W tym okresie zajmowała się sprzedażą, doradztwem i serwisem masztów na terenach małopolski, podkarpacia i województwa świętokrzyskiego. Działalność na obszarze trzech województw pozwoliła na zdobycie cennego doświadczenia oraz poznanie różnych potrzeb klientów. Zdobyta wiedza i doświadczenie  stały się podstawą naszego sukcesu.

Na początku roku 2010 otwarty został dział produkcji oraz oficjalne biuro sprzedaży w Krakowie. Wprowadziliśmy nową gamę produktów, dzięki czemu nasza oferta, która obejmowała  niemal wszystkie artykuły z dziedziny reklamy, w pełni mogła zaspokoić wszelkie potrzeby wciąż rosnącego grona klientów. Nasza działalność rozszerzyła się  na teren całej Polski.

DZIŚ

Dziś REKLAMATIC  to setki zadowolonych, powracających  klientów, a  co najważniejsze - klientów polecających nasze usługi innym osobom i instystucjom. Mamy nadzieję, że to w szczególności przekona Państwa do podjęcia współpracy z naszą agencją i pozwoli dołączyć do grona zadowolonych klientów, czego z całego serca sobie i Państwu życzymy.

 

Zespół REKLAMATIC
 

 

 Agencja Reklamowa Reklamatic Robert Łętocha Kraków
 

Podane w całym serwisie www ( w całej zawartości strony www ) ceny są cenami netto - należy do nich doliczyć wartość obowiązującego podatku VAT. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Agencja Reklamowa REKLAMATIC zastrzega sobie prawo do zmian w cenniku i zmian stawek przed wykonaniem ostatecznej wyceny.

Zgodnie z ustawą o prawach autorskich (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170), kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie projektów, zdjęć i treści  znajdujących się na tej stronie w całości lub w części bez zgody
jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.