AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
Pendrive reklamowe

Maszt Aluminiowy Składany - Banner

Opis ogólny:
Maszty flagowe skladane są  bardzo dobrą propozycją dla klientów szukających ekonomicznego masztu reklamowego. Maszty te łatwo się przewozi, ponieważ sa składane i stosunkowo lekke, bo wykonane z aluminium. Maszty flagowe składane w wersji Banner świetnie sprawdzają się na evenatch, wystawach, targach, imprezach sportowych czy też akcjach promocyjnych.
Maszt flagowy, składany zbudowany jest w zalezności od jego wysokości - z jednej lub kilku cylindrycznych profili aluminiowych o tych samych średnicach połączonych ze sobą na zasadzie wcisku, tzn. górna część dolnego segmentu przewężona jest do średnicy wewnętrznej dolnej części segmentu górnego. Pozwala to na rozbudowywanie (nakładanie) kolejnych segmentów masztu uzyskując maksymalna wysokość 6,5 m przy średnicy masztu na całej długości 50mm.

Wersja BANNER to maszt z ramieniem na górze przymocowanym do obrotowej głowicy. Maszt ten nie posiada linki dlatego w celu wymiany flagi należy położyć maszt.