AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
Pendrive reklamowe

Namiot reklamowy IGLO

Opis ogólny:
Namiot reklamowy Iglo jest idealną propozycją dla bardzo wymagających kleintów, którzy szukają produktu o niebanalnym kształcie. Namiot reklamowy Iglo cechuje wyjątkowa stabilnośc, którą to zapewniają aluminiowe profil o średnicy 45 mm oraz zestaw kotew i lin odciagowych. Wspomniana konstrucja i dodatkowe wyposażenie  zapewnia iż namiot reklamowy Iglo jest wytrzymały na pory wiatru nawet dochodzące do 100 km/h ( zgodnei z wymogami  normy PN-EN 1378:2005 ).
  
Namiot reklamowy Iglo posiada kształt z pięciokątną podstawą, dzięki czemu jego kształt jest przykuwający uwagę. Konstrukcja namiotu reklamowego Iglo posiada kopułową konstrukcję dzięki której uzyskujemy dodatkową powierzchnię pod dachem, a namiot ma wewnatrz wysokość aż 2,82 m. Namiot ten pozwala na zadaszenie dużej powierzchni o wielkości 14,5 m2. Dzięki wyeliminowaniu przęseł i lin powierzchnia użytkowa namiotu została zwiększona. Namiot reklamowy Iglo  może  być wyposażony w różne rodzaje ścian, a mianowicie w ścianę pełną, ścianę z zamkiem, ścianę z oknem.

 

 
 
Dane techniczne - Namiot reklamowy Iglo

 

Powierzchnia  14,5,m2
Średnica 4,95 m
Wymiary transportowe 0,47 x 0,71 x 1,34 m
Wysokość 3,36 m
Wysokość wewnątrz 2,82 m
Wysokość wejścia 2,23 m
Średnica stopy 0,18 m
Przekrój profilu 45 mm
Czas montażu ok.30 minut
Szerokość wejścia 2,9 m
 
Prezentowany namiot reklamowy posiada duże ściany, ktore to pozwalaja na  ekspozyję produktór, marki, haseł reklamowych. nadruk na namiocie wykonywany jest metodą druku cyfrowego lub sitodruku dzięki czemy  prezentowany przekaz marketingowy jest  najwyższej jakości.
 
Można wykonać namiot reglamowy z poszyciem trudnopalnym, ale kolor poszycia w takiej konfuguracji jest tylko biały.
 
W zestawie z zamawianym namiotem otrzymuja Państwo kotwy i liny odciągowe, szpile do przytwierdzenia namiotu do podłoża oraz pokrowce transportowe.

 

Numer katalogowy: RNA0010