AUTOMAT DO PRODUCJI CIASTEK W KSZTAŁCIE LOGO JEST JUŻ DOSTĘPNY! zadzoń i Zapytaj o szczegóły    |    Nowe stojaki na ulotki w atrakcyjnych cenach   
druk flag reklamowych
Pendrive reklamowe

Namioty reklamowe w wesji Premium 2.0

Opis ogólny:
Namioty reklamowe  w wesji Pemium 2,0 są to namioty reklamowe Premium drugiej generacji  o zwiększonej wytrzymałości. Na dzień dzisiejszy namioty reklamowe w wersji Premium 2.0  są dostępne w trzech rozmiarach, ale docelowo w ofercie będą wszystkie wymiary namiatów na wzór namiotów w wersji Premium.
 

Zmieniona konstrukcja zapewnia zwiększoną wytrzymałość namiotu reklamowego. Posiada ona 5-letnią gwrancję. Konstrukcja namiotów reklamowych w wersji premium 2.0 jest wykonana z aluminiowych profili 40x40 mm oraz posiada metalowe łączniki i przyciski. Narożniki konstrukcji mają poprawiony kształt dzieki czemu  tkanina  na dachu nie jest narażona na przetarcia.

Podwyższona została również wygoda uzytkowania namiotów dzieki nowoczesnym spustom na nogach, które ułatwają podnoszenie konstrukcji. Ponadto namioty reklamowe w wersji Premium 2.0 sa wyposażone w system EASY-HOLD, który to pozwala na montaż dedykowanych akcesoriów bez dodatkowych narzędzi i  śrubek.
Ponadto  namioty reklamowe w wersji Premium 2,0 wyposażone są w trójstopniową regulację wysokości dzięki czemu rozłożenie  namiotu na nierównym podłożu nie stanowi żadnego problemu. Dach namiou reklamowego w wersji premium 2.0 jest wykonany z wodoszczelnej i odpornej na rozdarcia i ścieranie tkaniny plietrowej o gramaturze o 200 g/m2.  Nie uszkodzi się on równiez w transporcie ponieważ śruby mocujace dach zostały schowane w łącznikach.

Namiot reklamowy w wersji Premium 2.0 może być wyposażony w ściany pełne, ściany z profilem napinającym, ścianę  z drzwiami, ozdobne kalesonki na nogi, ściany z oknem panoramicznym, ściany z podwójnym oknem łukowym, ściany z jednym oknem łukowym lub w sciany połowiczne. Ściany bez względu na ich rodzaj szybko i pewnie mocuje się na dachu dzieki rzepom o szerokości 5 cm, które to są wszyte w dach, a zamki błyskawiczne łączace ściany  pozwalają na ich szybki montaz i demontaz. Ponadto paski rzepowe i przelotki daja mozliwośc  optymalnego upiecia ściany, a tym samym na najbardziej efektowna ekspozycję nadruków reklamowych.

 
Ściany naszego namiotu sa wykonane z takiej samej tkaniny jak dach.
 
Istnieje możliwość wykonania namiotu w wersji trudnopalnej, ale kolor poszycia w takiej konfiguracji jest tylko biały.

Dodatkowe akcesoria jakie można zamocowac do namiotów reklamowych w wersji Premium 2.0 to :
oświetlenie, ogrzewanie, ściany połowiczne.
 

Bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo szpilki do mocowania nóg do podłoza, zestaw skrętnych kotew i lin odciągowych oraz pokrowcowe transportowe.
 
Namiot reklamowy w wersji Premium 2,0 o wymiarach 3 x 3 m - Numer katalogowy : RNA0011
Namiot reklamowy w wersji Premium 2,0 o wymiarach 3 x 4,5 m - Numer katalogowy : RNA0012
Namiot reklamowy w wersji Premium 2,0 o wymiarach 3 x 6 m - Numer katalogowy : RNA0013